Sanat Cafe Keyifli Sohbetlerinize Sıcak Bir Kahveyle Eşlik Ediyoruz...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Toplantı

Kurumsal Etkinliklerinize Ayrıcalıklı Bir Destek…

Firma toplantılarınızı yapacağınız farklı bir mekana mı arıyorsunuz? Bir ofisiniz yok ve müşterilerinizi ağırlamak mı istiyorsunuz? Sanat Cafe’de kurumsal ihtiyaçlarınıza da çözüm var!

Toplantı organizasyonlarınız için tamamen beklentilerinize yönelik hizmetler sunuyor, ısı ve ses yalıtımı, internet, ışıklandırma ve havalandırma sistemleri, merkezi konum ve otopark gibi ayrıcalıklarla keyifli ve kusursuz bir etkinlik düzenlemenizi sağlıyoruz. Teknik altyapımız ve güler güzlü hizmet prensibimizle memnuniyetinize odaklanıyoruz.

Sessiz ve huzurlu bahçemiz, yaz aylarında açık, kış aylarında kapalı salon özellikleriyle toplantılarınıza ev sahipliği yapmaya hazır! Sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız…

toplantı organizasyonu

Keyifli Bir Atmosferde Toplantılarınızı Gerçekleştirin!

Toplantı Salonlarımıza Yakından Bakın! Siz de Sanat Cafe’nin Modern ve Konforlu Bahçesinde Etkinlikleriniz Daha Keyifli Geçsin…

Kurumsal ve bireysel toplantılarınız için kiralayabileceğiniz Sanat Cafe bahçesine yakından bakın… Siz de tüm beklentilerinize yanıt veren bir toplantı salonu kiralayarak etkinliğinizi sorunsuz tamamlayın…

Sanat Cafe’nin Ayrıcalıklarından Yararlanın! – Toplantı Salonu Kiralama Hizmetlerimiz

Toplantı salonu olarak sadece masa, sandalye ve projeksiyon cihazı aramıyorsanız doğru yerdesiniz! Şık ve ferah bahçemizde sunumlarınız, iş görüşmeleriniz, tanıtım ve eğitim organizasyonlarınız çok keyifli geçecek!

Karşılama ve Hostes Desteği

Alanında deneyimli hostesler ile misafirlerinize güler yüzlü bir karşılama yapmanızı sağlıyor, toplantınız süresince size asistanlık yapıyoruz.

Yiyecek-İçecek Hizmetleri

Sanat Cafe’de gerçekleştireceğiniz toplantılara özel yeme – içme ve ikram desteği sağlıyor, konuklarınızı ağırlamanıza yardımcı oluyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Toplantılarınız sırasında firmanıza özel fotoğraf ve video çekimleri yapıyor, organizasyonunuzu ölümsüzleştirmenizi sağlıyoruz.

kiralık toplantı salonu

Donanım ve İmkanlar

Toplantınızın konusu ve kapsamına göre özel olarak bahçemizi hazırlıyor, teknik donanımlar sunuyor, oturma ve sunum düzenini planlıyoruz.

Teknik Destek

Profesyonel IT departmanımızla toplantı sırasında oluşabilecek aksaklıkları hızla gideriyor, etkinliklerinizin sorunsuz geçmesi için önlemlerimizi alıyoruz.

Otopark

Toplantıya katılacak çalışanlarınız ve yöneticilerinize özel ücretsiz otopark imkanı sunuyor, memnuniyetinizi ilk sırada tutuyoruz.

toplantı salonu kiralama fiyatları

Konforlu ve Samimi Bir Toplantı Organizasyonu Yapın!

Sanat Cafe’nin Huzurlu Havası Motivasyonunuzu Arttırsın…

Bilgi Al

Toplantı Organizasyonlarınızı Uzman Ekibimizle Planlayın!

Kusursuz bir toplantı yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Gelin, kurumsal etkinliklerinizi birlikte planlayalım…

toplantı salonları

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle misafirlerimizin gözdesi Sanat Cafe’de etkinlik danışmanlarımızla bir kahve içmeye ne dersiniz?

İletişim »
kiralık toplantı salonu

Toplantınızı Planlayalım

Şirket toplantılarınız ve bireysel görüşmeleriniz için taleplerinize uygun bir etkinlik planı oluşturalım, detayları konuşalım.

Danışmanınıza Sorun »
toplantı salonu kiralama fiyatları

Sorunsuz Bir Toplantı Yapın

Sanat Cafe’nin yeşiller içindeki bahçesi, eşsiz dekorasyonu ve geniş imkanlarıyla sıradan toplantıları unutun, anın tadını çıkarın.

Galeri »
günlük toplantı odası kiralama

Ekibinizi Motive Edin

Ofisinizin dışına çıkın, ekibinizi daha yakından tanıyın! Sanat Cafe’de eğlenceli bir toplantıyla iş hayatına kısa bir mola verin…

Bilgi Alın »

Sanat Cafe’yi Instagramdan Takip Edin!

Kurumsal toplantı ve şirket organizasyonlarımızı, düzenlediğimiz keyifli etkinlikleri Instagram paylaşımlarımızdan takip edin…